Snímka Obrazovky 2023 03 20 130333

Curaprox

Partner

CURAPROX znamená poznatky a zdieľanie zručností za účelom prinášania dokonalej ústnej starostlivosti a tým aj ústneho zdravia - už od roku 1972.

Propagujeme oveľa viac než len biele zuby a svieži dych. Ústne zdravie je zásadné pre zdravie jednotlivých orgánov a celkové zdravie tela. Preto vyvíjame motivačno-tréningové programy pre dentálnych profesionálov. Každý rok vyškolíme tisícky iTOP/CURAPROX inštruktorov ústnej hygieny na celom svete. Tí následne pomáhajú pacientom s motiváciou a nadobúdaním zručností nevyhnutných na udržiavanie ich úst, zubov a ďasien v dokonalom stave.

Naše metódy fungujú, pretože pacient naozaj cíti rozdiel. So značkou CURAPROX je čistenie zubov zábavou. Je to totiž jednoduché a zároveň je ľahké vidieť pozitívne výsledky. Naše produkty nie sú len účinné, ale zároveň pomáhajú udržať motiváciu pre dôkladné čistenie. Preto sa vždy veľmi snažíme, aby boli naše pomôcky ústnej hygieny aj tými najatraktívnejšími. Nevolajú nás "Švajčiari posadnutí zubami" len tak náhodou.

https://curaprox.sk/