Agn 000013 Pp Nlg Master Q

Philipp Plein

Hlavný partner kategórie OCKO roka

Philipp Plein, muž, ktorý sa vypracoval od nuly, majiteľ poprednej módnej značky je dnes držiteľom viacerých celosvetových prestížnych ocenení v oblasti módy a podnikania. Značka Philipp Plein oslavuje 25te výročie a od začiatku jej existencie sa z Philippa Pleina stal kľúčový hráč v módnom priemysle. 

Podstatu značky, notoricky známej pre neskrotný luxus a svojský štýl dokonale stelesňuje túžba Philippa Pleina žiť naplno. 

Svoj život, v ktorom vládne vo svete bezhraničných možností, neobmedzenej sily, peňazí, úspechu, zábavy a pôžitkov ponúka aj prostredníctvom svojich pánskych aj dámskych vôní, ktorá vznikli v spolupráci s uznávaným majstrom parfumérom Albertom Morillasom. 

Prečo ste sa stali partnerom projektu?

Myšlienka projektu Mama roka je nám v spoločnosti Glamour Slovakia veľmi blízka. Sme veľmi radi, že sa nezabúda aj na Ockov, ktorí si určite tiež zaslúžia pozornosť a bola pre nich vytvorená táto kategória. Radi sme radi spríjemnili každodenný život všetkým mamičkám a oteckom, ako to oni robia a pre svoje deti, aj prostredníctvom vôní značky Philipp Plein, ktorých sme distributérom.

www.glamour-co.sk