Nutriadapt Web

Nutriadapt

Partner

Sme NUTRIADAPT Weight Management Clinic.

Naším poslaním je prispievať edukáciou k aktívnej starostlivosti o vlastnú telesnú hmotnosť a zdravie. Starostlivosť o vlastné stravovanie už dnes nie je okrajovou záležitosťou, ale celospoločenskou normou a preto my v NUTRIADAPT v súlade s najnovšími vedecky overenými postupmi pomáhame klientom v orientácii vo výžive a naštartovaní takého stravovania, ktoré ich telu prospeje a povedie k dlhodobo udržateľnej redukcii hmotnosti.

Máme vlastné originálne receptúry a overené suroviny. To sú argumenty, na ktorých staviame zaručenú kvalitu našich výrobkov. Na ich vývoji spolupracujeme s poprednými odborníkmi. Inšpirujeme sa modernými trendmi a používame zaručené výrobné technológie. Profesionalita je našou hlavnou doménou. Profesionálne pristupujeme nielen k výrobe a vývoju našich produktov, ale hlavne k tým, ktorí ich využívajú.

Prečo sme sa stali partnerom projektu?

Páči sa nám myšlienka projektu a z príbehov našich klientov vieme, že pri 100% pracovnom zaťažení niekedy zabúdame na naše vlastné telo a jeho potreby. Priority v práci sú dôležitejšie a ostatné veci musia počkať. Preto sme pre víťazky pripravili 3 mesačný program, ktorý im dobije baterky a vráti energiu, ktorú venovali v uplynulom roku do plnenia svojich snov.

www.nutriadapt.sk