Image Foto

Agel

Hlavný partner kategórie Cena verejnosti

Skupina AGEL je súkromný poskytovateľ zdravotnej starostlivosti na Slovensku a v Čechách, za ktorú si pacient v systéme verejného zdravotného poistenia neplatí. Vďaka tomu je v rámci našej siete zdravotníckych zariadení AGEL zabezpečená dostupná starostlivosť  na vysokej úrovni pre každého.

AGEL na Slovensku prevádzkuje 16 nemocníc, špecializované pracoviská ako Kardiocentrum AGEL Košice – Šaca, Mammacentrum AGEL Sv. Agáty v Banskej Bystrici, rehabilitačnú Nemocnicu AGEL Bratislava, laboratória AGELLAB, aj sieť lekární AGEL.

Významné investície do zdravotníckych zariadení a moderného medicínskeho vybavenia umožňujú naším kvalifikovaným odborníkom a špičkovým lekárom pracovať s inovatívnymi technológiami. Aj vďaka tomu dnes môžeme pre záchranu a zlepšenie kvality života pacienta urobiť viac ako kedykoľvek predtým.  

Prečo sme sa stali partnerom projektu?

Jednou z medicínskych oblastí, v ktorej chce byť AGEL lídrom na Slovensku aj v Čechách, je pôrodníctvo.  Do  budovania moderných pôrodníc preto investujeme významné zdroje a pre budúce mamičky, rodičky a novorodencov tak zabezpečujeme špičkovú starostlivosť, maximálnu bezpečnosť a komfort. Zároveň si uvedomujeme, že investícia matiek a otcov do tak náročnej role, akou je rodičovstvo, je nevyčísliteľná. Hodnotu ich lásky, sily a odhodlania však krásne manifestuje práve projekt Mama roka. Preto je nám cťou byť jeho súčasťou a partnerom Ceny verejnosti.

www.agel.sk