Snímka Obrazovky 2024 05 02 151511

Rytmus života

Mediálny partner

Spoločenský týždenník Rytmus života vznikol v roku 2013 a je pestrou zmesou tých najčerstvejších noviniek z hviezdnej spoločnosti a zaujímavých informácií z mnohých oblastí.

S Rytmom života budete mať slávne osobnosti vždy ako na dlani a spoznáte ich také, aké naozaj sú. Odhalíme vám najnovšie milostné vzplanutia, pikantné nevery, tajné neresti, skrytú zášť či zákulisné intrigy, ktoré hýbu slovenským, českým, ale aj svetovým šoubiznisom. S týmto časopisom pred vami nezostane nič utajené! Predstavíme vám tiež aktuálne módne trendy, kozmetické triky či tipy na výzdobu domova, inšpirácie na dovolenku či nedeľný výlet. Nájdete v ňom overené recepty tradičnej aj modernej kuchyne, pomoc psychológa, rovnako ako rad poznatkov z klasickej i alternatívnej medicíny, a ešte oveľa viac!

Niekoľkokrát do roka pripravujeme aj mimoriadne rozšírené XXL vydania, kde si na 64 stranách čitatelia nájdu extra témy, recepty, krížovky a zaujímavosti zo života slávnych.

Do rodiny Rytmu života patrí Rodinné zdravie, Záhady a horoskopy, Naša záhrada, Rytmus života Varíme, Návraty hviezd, Krížovky.