Titulná Image Foto Profilu Firmy

CCC

Partner

CCC je štýlovou značkou obuvi, kabeliek a doplnkov pre celú rodinu, ktorá na Slovensku pôsobí už 10 rokov. Stále sa snažíme o správny pomer ceny ku kvalite a reagujeme tak na potreby rôznych skupín zákazníkov. Žena, jej každodenné potreby, sny a plány sa odrážajú v našej ponuke i komunikácii. Zvlášť podpora matiek, ich kreativity počas materstva či pomoc ak je potrebná nám nie je cudzia.

Na Slovensku sme za svojich 10 rokov pôsobenia podporovali Občianske združenia, ktoré sa venujú matkám v núdzi.

Ccc 1Ccc 2

Prečo sme sa stali partnermi projektu?

Spoločnosť CCC hrdo obúva všetky silné ženy, akými matky jednoznačne sú. Chceme ich rozmaznávať v teplých papučiach, keď v noci vstávajú k najmenším drobcom. Nosiť ich pohodlne a stabilne pri každej naháňačke či schovávačke. A rovnako im byť oporou, keď chcú byť za dámy na vysokej nohe. CCC je tu pre matky v každej situácii, či už hľadajú nadčasovú kvalitu, horúce trendy alebo športovú pohodlnosť. Preto sme sa v CCC rozhodli podporiť mamy, mamky, maminky aj prostredníctvom tohto partnerstva.

Zaujala nás myšlienka tohto projektu. Materstvo je nádherná časť života, a toto je jeden spôsob, ako si ju ešte viac okoreniť, spoznať nové kamarátky alebo sa jednoducho zabaviť s ostatnými mamičkami. Kto má na to chuť, nech sa zapojí. My teda určite áno!

Ccc 3Ccc 4

 

 

www.ccc.eu/sk/