Vzp 2

Všeobecná zdravotná poisťovňa

Partner

Všeobecná zdravotná poisťovňa je modernou rodinnou zdravotnou poisťovňou. V centre nášho záujmu sú poistenci, vrátane tých najmenších. Vieme, že pre rodičov sú deti to najcennejšie čo majú. Preto je pochopiteľné, že im už od narodenia chcú dopriať tú najlepšiu opateru, ochranu a zabezpečiť podmienky pre prosperujúci vývoj. VšZP je im v tomto smere maximálne nápomocná, a to nielen po stránke kvalitnej a dostupnej zdravotnej starostlivosti. V spolupráci s partnermi na celom Slovensku ponúkame mamičkám a ich ratolestiam množstvo zliav a výhod na detský sortiment, ako aj na aktivity rozvíjajúce  pohyb dieťatka. Detailné informácie o benefitoch pre mamičky, ale aj užitočné informácie o preventívnych prehliadkach, či praktického sprievodcu pri uzatváraní poistenia pre dieťa nájdete na stránke www.vszp.sk/mama.

Benefitný systém je dôležitou súčasťou komplexných služieb pre klienta a snažíme sa, aby bol pre našich poistencov čoraz atraktívnejší. V prvom rade však chceme byť stabilným partnerom pre poistencov najmä v ťažkých životných situáciách. V čase, keď potrebujú rýchlu diagnostiku a kvalitnú liečbu sa môžu spoľahnúť, že ako poistenci VšZP dostanú to najlepšie, čo v rámci zdravotnej starostlivosti na Slovensku môžu získať. Sme lídrom v podporovaní najmodernejších liečebných postupov a technológií, ktoré našim poistencom zvyčajne hradíme ako prví na Slovensku. Spoliehajú sa na nás takmer 3 milióny ľudí. Vážime si to a naďalej budeme vynakladať maximálne úsilie, aby sme sa postarali o našich poistencov a ich blízkych.

 Prečo sme sa stali partnerom projektu?

Vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni sa často stretávame s neľahkými osudmi rodičov a ich detí, ktoré sú poznačené chorobou. Anketa Mama roka je priestor pre vyzdvihnutie práve týchto obdivuhodných ľudí, mamičiek, ale aj otcov, ktorí sa nevzdali a zabojovali, aj keď im osud postavil do cesty rodičovstva vyčerpávajúce skúšky. Tým, ako sa s nimi vyrovnávajú sa stávajú inšpiráciou pre ostatných. Ich príbehy sú dôkazom toho, že šťastnú rodinu môžeme mať aj vtedy, ak nejde vždy všetko hladko a podľa našich predstáv, ale aj to, že byť dobrou matkou a zároveň úspešnou ženou sa nevylučuje. Sme radi, že môžeme byť súčasťou tohto pekného projektu.

www.vszp.sk