Foto

Jana Šimčišinová

Hlasovanie bolo ukončené.

v kategórii MAMA influencerka

3231 hlasov

“Zmenou svojho myslenia, zmeníme svoj život.” Janka sa rozhodla zdolávať prekážky a to doslova.

Bolo 3.9.2016, kedy sa definitívne rozhodla postaviť na štart. Na štart, ktorý znamenal pre ňu neskutočne veľa. Začala sa jej cesta učenia, disciplíny, sebadôvery, pozitívneho myslenia, jednoducho zmena k lepšiemu JA. Vykročila zo svojej komfortnej zóny a začala sa jej cesta aktívnejšieho a šťastnejšieho života. Zaujímavé na tom je to, že tento proces sa vôbec nemusí zastaviť, a preto je to zábava.

Je mamou dvoch dcér a šťastnou manželkou. Svojím rozhodnutím zmeniť sa, nepriamo motivovala aj svoju rodinu. Aktívne sa venuje prekážkovému behu Spartan Race a má rada výzvy akéhokoľvek druhu. Postupom času sa rozhodla podeliť sa so svojimi zážitkami na sociálnych sieťach písaním reportov z pretekov, pridáva motivačné tréningové videá, fotky. Má radosť z toho, ak môže dať kúsok zo seba aj ostatným ľudom, ktorí potrebujú “nakopnúť”, niečo zmeniť, jednoducho, ak vie, rada pomôže. Postupne sa oblasti športu začala venovať oveľa viac, či už vzdelávaním o zdravej strave alebo o cvičení. Absolvovala aj kurz kondičného trénera a začala sa venovať aj práci s deťmi. Celá rodina preteká a "nakopli" sa k aktívnejšiemu životu.
„Postupne som sa stala Ambasádorkou Spartan Race a dokonca sa Spartan stal aj mojou prácou a teda, svojim rozhodnutím niečo zmeniť sa stalo to, že milujem to, čo robím a práca je mojím koníčkom a napĺňa ma. Dôležité je urobiť ten správny krok vpred, nebáť sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a potom sa začnú diať prekrásne veci, ktoré vo Vás zanechajú nezabudnuteľné spomienky.“ dodala Janka

https://www.facebook.com/fitandstrongsjenny/?modal=admin_todo_tour